aktivita vrchního inspektora Puncovního úřadu a soudního znalce

Každá technická změna není k lepšímu

24. srpna 2011 v 22:57 | Mgr. Roman Kopečný |  Výrobci a obchodníci
Včera po zveřejnění zatím posledního článku jsem zjistil, že to, co fungovalo ještě nedávno, již nefunguje. Uvidím, jak zareaguje správce blogu, kterému jsem napsal, ale předpokládám, že se budu muset smířit s tímto faktem. O co jde?

Texty, které jsem zde v minulosti napsal, umožňovaly hypertextové odkazy i u poznámek pod čarou (psaných ve Wordu), tzn., že kliknutím na číslo poznámky se text odrolovat tak, že vlastní text poznámky pod čarou byl umístěn na stránce optimálně - nemusel jej čtenář pracně hledat.

Pokud je takových poznámek několik desítek, značně tato funkce zlepší orientaci. To, že by webová stránky korektně "převzala" tuto funkci z dokumentu psanem ve Wordu, není obvyklé, proto jsem považoval tento blog na technicky zajímavě propracovaný. Včera jsem si zkontroloval veškeré články ve svém blogu a zjisitil, že v některých fungují odkazy na poznámky pod čarou korektně (odkazy hypertextové na jiné webové stránky fungují korekně všude), v některých odkazují nesmyslně na úvodní stránku blogu, a v některých se již "nechovají" jako aktivní odkazy vůbec. Nemilým zjištěním bylo také to, že po včerejší editaci prvního - a svým způsobem nejdůležitějšího - článku na blogu (potřeboval jsem opravit jedno slovo) již nefungovaly a nefungují odkazy ani u tohoto článku.

Tolik jen pro ty z čtenářů, kteří si tohoto technického problému všimli. Jsem si této nemilé záležitosti vědom, ale zatím nevím, jak jej řešit. Uvidím, zda správce blogu zareaguje.

Netrvalo to dlouho a odpověď dorazila:

Dobrý den,

23. února 2011 jsme nasadili nový editor, který se chová trochu jinak
než předchozí verze. Pokud v něm není nějaká funkcionalita
implementovaná, pak s tím bohužel nic dělat nejde, editor na blogu jsme
převzali od třetí strany, nemůžeme tedy měnit jeho kód.

S přáním hezkého dne

Standa
Tým Blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama